Odszkodowanie za wypadek w pracy

Sytuacja szeregowych pracowników jest w Polsce nieciekawa, bowiem wielu…
Odszkodowanie za wypadek w pracy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Sytuacja szeregowych pracowników jest w Polsce nieciekawa, bowiem wielu z nich zatrudnionych jest na tzw. „śmieciowych” umowach. Z tego powodu nie dotyczy ich kodeks pracy, który znacznie ułatwia życie ludziom zatrudnionym na etat. Jednak jeśli zdarzy się w twojej pracy wypadek, warto znać swoje prawa.

Nawet jeśli twój pracodawca nie płaci za ciebie ZUS-u możesz ubiegać się o odszkodowanie za wypadek w pracy. Bowiem każdy przedsiębiorca z pewnością ubezpieczony jest od takiej sytuacji. Często jednak wówczas nasz szef broni się od tego, twierdząc, że nie jesteś etatowcem, także on nic nie wypłaci. Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji warto upewnić się czy mamy świadków a wówczas zwrócić się do kancelarii prawniczej. Adwokat bez problemu wywalczy dla nas odszkodowanie za wypadek w pracy, w rozprawie z powództwa cywilnego.

Odszkodowania powypadkowe, szczególnie te mające miejsce na stanowisku pracy, są bardzo wysokie. Dlatego w razie takiej sytuacji u ciebie pamiętaj, że bez względu na umowę, przysługuje ci z tego tytułu rekompensata.

Related Post

Miasta: lpk110, drążenie foremników, bcaa katowice sklep, certyfikat flange fitter, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Wiedzopedia, markizy Kęty, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Tynk mozaikowy Lakma, przeszczep łąkotki warszawa, kubota l3200 cena, Szamba Betonowe Piaseczno, złomowanie auta tarnobrzeg, balayage kraków, Fotoodmładzanie żary, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, docieplenie granulatem Radom, Usuwanie owłosienia żary, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, kostka fakturowana producent, trioxygen 5, geodeta głogów cennik, wałki pa66, endoskop laryngologiczny sinutronic, internorm okno kf410, Fotodepilacja Żary, Minikoparka Gorlice, usuwanie graffiti toruń, rozstępy biceps, redox extreme efekty, vetrex okna bielsko biała, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, armatura łazienkowa Apavisa, fluorokrzemian glinu, CPE Gliwice
Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23 - Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15 - Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy - niskonadkładowy haft komputerowy warszawa
top